Inicjatywy

Inicjatywy
2020-09-23
Kategoria:   Inicjatywy

Fundusz Kopernikański jest funduszem wspierania inicjatyw, co oznacza, że środki nie są zbierane na określone z góry projekty, ani też na wsparcie konkretnych organizacji pozarządowych.

Funduszem Kopernikańskim, w tym dostępnymi środkami Funduszu, zarządza Rada Funduszu Kopernikańskiego, działając w oparciu o “Zasady Funduszu Kopernikańskiego” i oraz “Regulamin naboru, przyznawania oraz rozliczania wsparcia w ramach Funduszu Kopernikańskiego”. 
 

 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej funduszkopernikanski.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.